Çukurova Gürses Gazetesinin WEB Sitesidir

Gürses Haber

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR                ÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR                ÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR

Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret3521

ESRA BÜNÜL “YOLSUZLUK İDDİALARINA CEVAP VERDİ”

ESRA BÜNÜL “YOLSUZLUK İDDİALARINA CEVAP VERDİ”

Adana’nın Ceyhan İlçesinde Vuslat Yemekçilik Şirketi Sahibi Esra Bünül hakkında çıkan fatura yolsuzluğu iddialarını basın bildirisiyle açıkladı.
Esra Bünül yaptığı açıklamada, bazı yayın organları, sosyal medya hesaplarından ve gazetelerinden hakkımda fatura olsuzluğu olduğunu iddia ederek yine iş başındalar.

BÜNÜL “KALEMLERİNDEN ADALET YERİNE VICIK VICIK YAĞ DAMLAYAN SÖZÜM ONA GAZETECİ GEÇİNENLER”

Esra Bünül “fatura yolsuzluğu yapan haberi yapan kişileri tebrik ediyorum. Sonrasında adıma yapılan haberde bilir kişi olarak geçen şahısa ve şahıslara sesleniyorum. Sayın Kadir Aydar Bey ve ekibine de hiç hoş olmayan ve gerçeklik payı olmayan bunu ispat ettiğim halde haber yaptırdığı için kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Belediyede olan haksızlıklar, sorun ve sıkıntı yaşayanlar hakkında haber yapmak yerine neden ben Esra Bünül olarak bu şekilde haber yapılıyor yoksa amcamın oğlu Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül olduğu için mi haber yapılıyor. Bunu burada kendisine soruyorum.

BÜNÜL “ASIL MAĞDUR OLAN KİŞİ BENİM”

Adıma ait olan “Vuslat Yemekçilik” olarak 1 yıl boyunca belediyeye cenaze ve ramazan yemekleri verdim. İftar programları dâhilinde bir ay süresince Ceyhan’ın belirli köy ve mahallelerine günlük talebe göre bin ile bin 500 kişilik yemekler verildi. Belediyeye ilk 2 faturamın ödemesi yapıldıktan sonra bütçe olmaması nedeniyle ödemenin tamamını ramazan ayında yapamayacaklarını söylediler. Yolsuzluğu bir tarafa bırakın almam gereken ödemeyi aylar sonra bile alamadım. Asıl mağdur olan kişi benim. Bu yüzden de şirketimi kapatmak sorunda kaldım.

BÜNÜL “55 BİN DEĞERİNDEKİ FATURA GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARI DERNEĞİNDE VERİLEN YEMEK BEDELİ KESİNLİKLE BU DEĞİLDİR”

Sayın Kadir Aydar ve ekibinin iddiasına göre doğru olsaydı sanırım bunları hiç yaşamamış olurdu. Firma sahibi olarak yaptığım yemeğin ve hizmetin bedelini istedim, günlerce ve aylarca. Ramazan ayında fatura başlığı olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı olarak fatura kesmem söylendi. Ben yaptığım yemeğin bedelini aldım. Fazlasını asla almadım ve hatta zarar ettim. Gazi ve Şehit Yakınları Derneğinde verilen yemek bedeli kesinlikle bu değildir. Nerede ne kadar yemek yapıldı ise fotoğraflarla ve belgelerle İspat ettiğim halde bu şekilde haber yapıldı. İlerleyen günlerde de daha ayrıntılı bir şekilde neden bu şekilde haber yapıldığını kamuoyuna açıklayacağım” dedi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
GAZETEMİZ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78655.8097
Euro6.40396.4295
Hava Durumu