Çukurova Gürses Gazetesinin WEB Sitesidir

Gürses Haber

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR                ÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR                ÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR

Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret3521

BAŞKAN KADİR AYDAR, İLK MAAŞINI ÖĞRENCİLERE BAĞIŞLADI

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, ilk maaşını Şehit ve Gazi yakınlarının eğitim ve öğretim gören çocuklarına burs verilmesi için bağışta bulundu.

 

Başkan Kadir Aydar ilk olarak Şehit ve Gaziler Derneği'ni ziyaret ederek dernek başkanı Ayşe Muhacir'den derneğin faaliyetleri ile ilgili genel bilgi aldı. Canlarını vatan için vermiş şehit ve gazilerin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Aydar şöyle konuştu; "Şehitlerimizin ve gazilerimizin aileleri için ne yapsak azdır. Bu topraklarda binlerce yıldır süren varlığımız değerlerimize muhtaçtır. Onların sayesinde bugünlerimize geldik. Bu topraklar için değer veren insanların yanındayız. Şehit ve gazi ailelelerimizin huzur bulması her yerde rahat etmesi için çalışıyoruz. Başkanlık maaşımı öğrencilerimize burs olarak bağışlayacağıma söz verdiğim gibi sözümüzü ilk maaşımızda yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyorum. Şehit ve Gazi ailelerimizin okuyan kıymetli evlatlarının burslarının karşılanması adına Ceyhan Şehitler ve Gaziler Derneği Başkanımız Ayşe Muhacir'e emanetimizi teslim ettik. Maaşımın diğer yarısını ise Ceyhan Tut Elimi Derneği Başkan Yardımcısı Muhibet Karagöktaş’a teslim ederek buradaki ihtiyaç sahibi burs alan öğrencilerimize katkıda bulunmanın heyecanını yaşıyoruz. Hiçbir genç kardeşimizin şüphesi olmasın, Başkan ağabeyleri onların her zaman yanında” ifadesini kullandı.

Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Ayşe Muhacir ise eğitim ve öğretim gören öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında örnek davranışından dolayı başkan Kadir Aydar'a teşekkür etti.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
GAZETEMİZ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78655.8097
Euro6.40396.4295
Hava Durumu