Çukurova Gürses Gazetesinin WEB Sitesidir

Gürses Haber

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR                ÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR                ÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR

sol 1
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret3023

HALKIN BELEDİYE BAŞKANI AYDAR’A ZİYARETÇİ AKINI

HALKIN BELEDİYE BAŞKANI AYDAR’A ZİYARETÇİ AKINI 

 

Ceyhan’da görevine hızlı başlayan Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, ilk icraat olarak belediye kapılarını halka açmasının ardından ziyaretçi akınına uğradı.

Gelen tebrikleri makamında kabul eden Başkan Aydar, ziyaretler kapsamında ilçe sakinleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve muhtarları ağırladı. 

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretlere vatandaşlar, Aydar’ı tebrik ederek görevinde başarılar diledi.

Görevlerine başlayan mevcut ve yeni seçilen muhtarlara, mazbatalarını alarak görevlerine başlayan meclis üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Aydar Şöyle konuştu; "Seçim süreci içerisinde yapacağımız projelerle ilgili vatandaşlarımıza bir söz verdik. Mahallelerin ihtiyacına yönelik park bahçelerden, temizlik işlerinden, fen işlerinden gerekli tüm imkanları seferber edeceğiz. Muhtarlarımız ihtiyaç duyduğunda bu birimlerden acil olarak tüm hizmetleri alacak. Mahallelerde en ufak sorun bile olsa başkan yardımcılarına ve bize ulaşmalarına gerek kalmadan sorunları çözelim istiyoruz. Ceyhan Belediyesi, halkın belediyesidir. Saray haline getirilerek halktan kopuk bir belediye; halkına gerçek hizmet veremez, kendisine hizmet verir. Biz belediyeyi halka açıyoruz ve halkın belediyesi yapacağız. Bu bir simge olsa da bütün hizmetlerimizde bunu herkes görecek. Ceyhan halkı kendi belediyesi olarak benimseyecek. Ceyhan’ı halkımızla birlikte daha güzel bir hale getireceğiz.”

Aydar, kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı Ceyhanlı vatandaşlara teşekkürlerini sunarak konuşmasını şöyle sonlandırdı; “İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatamızı alıp görevimize resmen başladıktan sonra gerek makama gelerek gerekse de telefon ve sosyal medya üzerinden tebriklerini paylaşan tüm hemşerilerimize, dostlarımıza ve yakınlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
GAZETEMİZ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76725.7903
Euro6.41136.4370
Hava Durumu