Çukurova Gürses Gazetesinin WEB Sitesidir

Gürses Haber

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR                ÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR                ÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR

sol 1
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret3023

Çukurova Belediyesi’nin, Sevgililer Günü etkinliği çerçevesinde düzenlediği Metin Şentürk konserinde duygulu anlar yaşandı. Metin Şentürk’ün davetiyle sahneye çıkan otistik çocukların dans gösterisi, izleyicileri büyüledi. Sahneye çıkan bir çift ise

ÇUKUROVA’DA SEVGİ ENGEL TANIMADIÇukurova Belediyesi’nin, Sevgililer Günü etkinliği çerçevesinde düzenlediği Metin Şentürk konserinde duygulu anlar yaşandı. Metin Şentürk’ün davetiyle sahneye çıkan otistik çocukların dans gösterisi, izleyicileri büyüledi. Sahneye çıkan bir çift ise evlilik teklifiyle sürpriz yaşattı.

AŞK ENGEL TANIMIYOR

Ünlü Sanatçı Metin Şentürk, Çukurova Belediyesi’nin Sevgililer Günü etkinliği çerçevesinde, Güzelyalı Kapalı Semt Pazarı’nda konser verdi. Binlerce kişinin katıldığı konserde, sanatçının söylediği birbirinden güzel şarkılar, vatandaşları coşturdu. Konser sırasında sahneye çıkan otistik Atahan Terdi ile İpek Tektaş’ın dans etmesi ile duygusal anlar yaşandı. Sanatçı Metin Şentürk ise bu sahne karşısında ‘Çukurova’da aşk engel tanımıyor’ sözleriyle duygularını ifade etti.

BİNLERCE KİŞİNİN TANIKLIĞINDA EVLENME TEKLİFİ

Gecenin sürprizleri otistik gençlerin danslarıyla bitmedi. Konserin ilerleyen anlarında Erhan Çoban isimli bir vatandaş sahneye çıkarak, sevgilisi Necla Çimeli’ye evlenme teklifi yaptı. Metin Şentürk de, “Burada soruları ben sorarım. Evlenme teklifi için çok düşün mü?” diye sordu. Damat adayı Erhan Çoban ise ‘Bir kez düşündüm ve sahneye çıktım” dedi. Teklif üzerine çok heyecanlandığı gözlenen Necla Çimeli’nin ‘evet’ cevabı vermesi konsere gelen vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılandı.

ÇUKUROVALILAR ŞARKILARLA COŞTU

Konserde söylediği Adana şarkılarıyla vatandaşları iyice coşturan Metin Şentürk, Çukurova’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, ikinci döneminde başarılar diledi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Çukurova’yı 5 yıl içinde kültür sanat kenti haline getirdiklerini belirterek, “Her alanda Çukurova halkına en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalışıyoruz. Halkla iç içe katılımcı ve çoğulcu belediyeciliğin en güzel örneklerini veriyoruz. Vatandaşlarımızın desteğiyle önümüzdeki dönemde de sizler için en iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi.
 26 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
GAZETEMİZ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76725.7903
Euro6.41136.4370
Hava Durumu