Çukurova Gürses Gazetesinin WEB Sitesidir

Gürses Haber

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR                ÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR                ÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR

Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret3521

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, vatandaşların destek ve sevgi gösterileri arasında Pozantı ve köylerinde 2 günlük çalışma gerçekleştirdi.

AYRIMSIZ HİZMET GÖTÜRECEĞİZ

 

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, vatandaşların destek ve sevgi gösterileri arasında Pozantı ve köylerinde 2 günlük çalışma gerçekleştirdi.

 

 

ADANA / Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Pozantı ve köylerinde iki günlük çalışma gerçekleştirdi.

Millet İttifakı’nın CHP’li Pozantı Belediye Başkan Adayı Şenol Eroğlu ve parti yöneticileriyle Pozantı çalışmalarına olumsuz hava koşullarına rağmen sürdüren Başkan Zeydan Karalar’a yurttaşlar büyük sevgi gösterisinde bulundu. Pozantı merkezde partiyi ziyaretinin ardından tek tek esnafları gezen Başkan Zeydan Karalar, Seyhan’da başlatılan değişim ve dönüşümün Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile birlikte Pozantı dahil Adana’nın tüm ilçelerinde yaşanacağını kaydetti.

KÖYLÜLERDEN BÜYÜK DESTEK


Köylerde de çalışmalar gerçekleştirerek kahvehane toplantılarında vatandaşlarla buluşan Başkan Zeydan Karalar’a köylüler büyük destek verdi. Seyhan Belediyesi’nın Pozantı’nın bir çok köyüne ihtiyaçları konusunda yardımda bulunduğunu kaydeden vatandaşlar bu nedenle Başkan Zeydan Karalar’ı desteklediklerini kaydetti.

Başkan Karalar da “Hiç kimseyi ayırt etmeden tüm vatandaşlarımıza ihtiyaçları doğrultusunda hizmet ettik. Bir ilçe belediyesiyken buradaki köylerin ihtiyaçlarına yetişmeye çalıştık. Şimdi elimizde büyük bir fırsat var. Büyükşehir Belediye Başkanı olduğum gün ayrım yapmadan Adana’nın en uzak köyüne de ilçesine de hizmeti eşit götüreceğiz” dedi.

Pozantı Belediye Başkan Adayı Şenol Eroğlu da 2 günlük çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Başkanımız Zeydan Karalar her zaman halkın içinde halktan yana olduğunu bir kez daha gösterdi” diye konuştu.61 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
GAZETEMİZ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78655.8097
Euro6.40396.4295
Hava Durumu