Çukurova Gürses Gazetesinin WEB Sitesidir

Gürses Haber

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR                ÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR                ÇUKUROVA GÜRSES GAZETESİ WEB SİTESİDİR

Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret3521

Şadiye Mustafa Caf Ortaokulu Halkoyunları ekibi, Adana İli Genelinde düzenlenen okullar arası Halkoyunları yarışmasında 4. Olarak bir başarıya imza attılar.

ŞADİYE MUSTAFA CAF ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ

Şadiye Mustafa Caf Ortaokulu Halkoyunları ekibi, Adana İli Genelinde düzenlenen okullar arası Halkoyunları yarışmasında 4. Olarak bir başarıya imza attılar.

İMKANSIZLIKLARA RAĞMEN BAŞARDILAR.

Tüm imkansızlıklara rağmen Adana’da düzenlenen  Okullararası Küçük Yıldız ve Genç Kız-Erkek Halkoyunları Müsabakalarına katılarak dereceye giren ve 4. Olan Şadiye Mustafa Caf Ortaokulu Halkoyunları ekibine tebrik ve taktirler devam ediyor.

ADANA SEYHAN İSTİKLÂL ORTAOKULU MÜDÜRÜNDEN TAKDİR ZİYARETİ

Halkoyunları Yarışmasında  1. lik derecesi kazanan Adana Seyhan İstiklâl Ortaokulu Müdürü İlkdem KARAASLAN , Aynı Yarısmada Ceyhan´ dan katılıp 4. olan Şadiye Mustafa Caf Ortaokulu Halkoyunu Ekibinin başarısını takdir etmek üzere Ceyhan’a gelerek okulu ziyaret etti.  

Bu ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KOÇER ve İstiklal Ortaokulu Müdürü KARASLAN , Halkoyunu Ekibi Hocası Aliye Karakaya  ile öğrencileri tek tek tebrik ederek bu başarılarını çeşitli hediyelerle  taçlandırdılar.

Ayrıca gelecek yıl yapılacak olan okullar arası halkoyunu yarışmalarında, okulun Halkoyunları Ekibine her türlü desteği vereceklerini açıkladılar.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  Okulu Müdürü  Halil İbrahim ULAŞ, “ Ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat KOÇER Ve Adana Seyhan Istiklâl Ortaokulu Müdürü Sayın İlkdem KARASLAN´ a bu nazik ziyaret ve ince düşüncelerinden dolayı teşekkür ederiz61 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
GAZETEMİZ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78655.8097
Euro6.40396.4295
Hava Durumu